Kompresijas Inhalators OMRON C102 Total (NE-C102-E) Komplektācijā Ar Deguna Skalotāju

Kompresijas Inhalators OMRON C102 Total (NE-C102-E) Komplektācijā Ar Deguna Skalotāju

Artikuls: 96142

Ražotājs: Omron

Garantija: 3 gadi

Valsts: Japan

Piegādes terminš: No 1 līdz 3 darba dienas

Ražots: Itālija


Regular Price: 76.50 €  •  
APRAKSTS
OMRON C102 Total ir inhalators 2 vienā ar deguna dušu. Deguna duša notīra aizsprostotās degunas un tādējādi ārstē iesnas, saaukstēšanās, alerģiskas sinusa infekcijas un sinusītu simptomus. C102 Total 2-in-inhalatoru visu gadu var izmantot elpceļu slimību ārstēšanai. 4 sezonas - viens risinājums!

Unikāla ierīce divi vienā, kompresijas miglotājs ar nazālu dušu (speciālais uzgalis deguna skalošanai). Ierīces dubultā funkcija ļauj efektīvi ārstēt un atvieglot (noņemt) dažādu elpceļu slimību simptomus gada laikā. Šī ir medicīniska ierīce, kas paredzēta lietošanai mājas apstākļos.
Priekšrocības
  1. Ierīce divi vienā.
  • Miglotājs ir paredzēts medikamentu ievadīšanai apakšējos elpceļos. To lieto tādu elpošanas ceļu slimību ārstēšanai kā astma, hronisks bronhīts, bronhiolīts uc.
  • Nazāla duša (deguna skalotājas) ir paredzēta rīkles, deguna un mutes dobumu skalošanai, attīra deguna dobumu un mazina tādu slimību simptomus kā saaukstēšanās, alerģiskais rinīts vai sinusīts.
Tehniskā informācija
  1. Miglotājs: aerosola daļiņu izmērs: 2,6 μm, izsmidzināšanas ātrums:
0,35 ml / min, medikamentu daudzums: 2-12 ml.
  1. Deguna skalotājs: daļiņu izmērs: 90% daļiņu> 10 µm, izsmidzināšanas ātrums: vairāk kā 5 ml / min, šķīduma daudzums: 3-15 ml.
  2. Īss procedūras laiks (jaudīgs kompresors, kas nodrošina augstu izsmidzināšanas ātrumu un saīsina procedūras ilgumu).
  3. Ērts lietošanā un viegls kopšanā.
  4. Paredzēts gan bērniem, gan pieaugušajiem.
  5. Komplektā: kompresors, miglotāja komplekts, deguna skalotājs, iemutis, adapters, gaisa caurulīte, maska bērniem, maska pieaugušajiem.
 
 
 

Līdzīgie produkti