MEGANEB Norditalia kompresijas inhalators bērniem un visai ģimenei

MEGANEB Norditalia kompresijas inhalators bērniem un visai ģimenei

Artikuls: Meganeb

Valsts: Italia

Garantija: 3 gadi

Ražotājs: Norditalia

Piegādes terminš: No 1 līdz 3 darba dienas


Special Price 50.62 €

Regular Price: 63.28 €  •  

Norditalia Meganeb  inhalators

Var izmantot horizontālā stāvoklī - šī atšķirīgā iezīme un viena no galvenajām Meganeb priekšrocībām. Kompresoru inhalatori agrāk varēja izmantot tikai sēdi, kas paredz noteiktus ierobežojumus: Grūti likt pacientu pie gultas, un bērnam ir grūti turēt stāvus vispār reizes ieelpojot. Meganeb arī atrisināja šo problēmu.

Inhalatoru Norditalia Meganeb  izveidoja labākie speciālisti XXI gadsimta smidzināšanas terapijas jomā. Noslēpums slēpjas virzuļa kompresorā. Atšķirībā no parastā kompresora, tas nav nepārtraukti jāuzrauga, jāuzrauga temperatūra. Tas nav pārkarst, tas ir paredzēts smagām slodzēm.
 
Meganeb  ir jaunās paaudzes inhalators. Klasiskais ārējais apvalks satur daudzas jaunas iespējas. Profesionāls inhalators ir ļoti efektīvs, ja jūs ārstējat hroniskas vai elpceļu slimības elpošanas traktā. Viņš lieliski cīnās ar intensīvu izmantošanu un nepārtrauktu darbu.

Daļiņu izmērs, kas spēj radīt šo ierīci no - 3,41 līdz 7,55 mikroniem, kas nozīmē, ka terapeitiskā aerosola vientuļš labi var sasniegt vēlamo departamenta elpošanas sistēmu. Lai sasniegtu šo efektu, iespējams noformēt inhalatoru.

Jūs pati izvēlaties elpošanas sistēmas nodaļu, ar kuru vēlaties strādāt. 


Atveriet vāku. Šajā režīmā izsmidzināto zāļu daļiņu ātrums būs visaugstākais, un neviens cits kompresoru inhalators nespēj sasniegt šādu ātrumu. Slēgts vāks. Šajā režīmā izsmidzinātais aerosols ir viszemākais.

Vēl viens pozitīvs, un dažos gadījumos neaizstājams brīdis - ir tas, ka inhalatoram ir Neboplus smidzinātājs. Ampulā ir ļoti liela priekšrocība, salīdzinot ar jebkuru citu izsmidzinātāju: ļauj ieelpošana vertikālā un horizontālā stāvoklī. Šī funkcija var būt nepieciešama, ja jums ir nepieciešams ieelpot mazu bērnu, un visu laiku saglabāt to vertikāli nedarbojas vai grūti. Ja pacientiem ar gultām ir nepieciešams veikt smidzinātāju, tad šis inhalators atkal būs neaizvietojams.
 
Ražotājs ierīcei nodrošina 3 gadu garantiju. Tas liek mums ticēt kvalitātei un uzticamībai.

Tehniskie dati:
Darba spiediens: 0,8 bar
Brīvā plūsma: 14 l/ min
Darba laiks: nepārtraukts

Konfigurācija 1 - atvērtais vāks: 0,39 ml / min
Konfigurācija 1 - slēgts vāks: 0,34 ml / min
Konfigurācija 1: MMAD 7,55 μm

Konfigurācija 2 - atvērtais vāks: 0,37 ml / min.
Konfigurācija 2 - slēgts vāks: 0,22 ml / min.
Konfigurācija 2: MMAD 5,00 μm.

Konfigurācija 3 - atvērtais vāks: 0,26 ml / min.
Konfigurācija 3 - slēgts vāks: 0, 16 ml / min
Konfigurācija 3: MMAD 3,41 μm

Trokšņa līmenis pie 1 m: 35 dBA
Garantija: 3 gadi

Ražots (valsts) : Norditalia Group S.r.l., - Itālija
Daudzi padomi iekļauts - jūs varat izmantot inhalatoru visai ģimenei: maska ​​pieaugušajiem, deguna uzgalis pieaugušajiem un bērniem, sprauslu par muti - tas viss ļauj tērēt veselības centrs ar savu ģimeni. Gandrīz visas zāles ir piemērotas.

Pirkt inhalatoru Norditalia interneta veikalā Inhalatori.lv - nopirkt kvalitatīvu itāļu smidzinātāju ilgus gadus.

Līdzīgie produkti