Inhalators Herupa Smart Mesh Plus un App spēle ieelpošanai

Inhalators Herupa Smart Mesh Plus un App spēle ieelpošanai

Artikuls: HE10002

Ražotājs: HERUPA

Garantija: 3 gadi

Valsts: Ķīna

Piegādes terminš: No 1 līdz 3 darba dienas

Ražots: Ķīna


Regular Price: 109.00 €  •  
Produkta apraksts
Herupa Smart Mesh Plus - bezvadu inhalators ar lietotni mobilajām ierīcēm - visspītīgākajiem. Ieelpošana vēl nekad nav bijusi tik jautra! Inhalators Herupa apvienojumā ar spēli tālrunī / planšetdatorā mudinās pēc iespējas dziļāk ieelpot, un izelpošana palīdzēs savākt lielisku dzīvnieku kolekciju.
Priekšrocības:
TILUSS. Acs izsmidzinātājs darbojas bez skaņas, tāpēc tas nerada neērtības bērniem un netraucē tuvinieku mieru pat tad, ja tos ieelpo naktī. Klusā darbība ļauj bez traucējumiem lietot ierīci pat sabiedriskās vietās.

PORTATĪVAIS UN BEZVADU. Plaukstas lieluma inhalators ir viegls un kompakts, un tam ir ērts korpuss, tāpēc nekad nav bijis vieglāk to ņemt līdzi uz darbu, ceļot, pārgājienos vai ar viesiem.

IEKRAUŠANA. Uzlādējamā litija baterija var nepārtraukti darboties līdz pat 60 minūtēm, tāpēc jums nav nepieciešams to bieži uzlādēt. Tam ir mikro USB savienojums, tāpēc to var uzlādēt ne tikai no elektrības kontaktligzdas, bet arī no strāvas bankas vai klēpjdatora.

PIEMĒROTS VISAI ĢIMENEI. Inhalators ir piemērots visai ģimenei - komplektā ietilpst iemutnis, pieaugušo maska ​​un bērnu maska. Zāļu trauka slīpa apakšdaļa ļaus tos maksimāli izmantot, ierīce darbosies pat tad, kad tā ir sasvērta, tāpēc ir iespējams ieelpot pat guļot.

Apraksts:
Herupa Smart Mesh Plus ir portatīvs, kluss inhalators visai ģimenei. Jaunās tehnoloģijas padara inhalācijas vieglākas un efektīvākas nekā jebkad agrāk. Inhalators ir savienots ar mobilo ierīci, izmantojot lietotni. Ar lietotnes palīdzību varēsiet pielāgot ieelpošanas intensitāti, redzēsiet statistiku par zāļu lietošanu. Integrēta spēle ļaus mazākajiem izvairīties no negatīvām emocijām dziedināšanas procesā un rosinās dziļāk elpot. Ierīce darbojas pilnīgi bez skaņas, tāpēc to var izmantot pat naktī un netraucēs citu ikdienas aktivitātes. Kompakts un viegls, ar komplektā iekļauto korpusu tas derēs jebkurai rokassomai vai čemodānam. Smart Mesh Plus ir uzlādējama litija baterija, tāpēc procedūras netraucēs neveikli vadi, tās varat veikt ārpus telpām, ceļojumā vai pārgājienā.

Mērķis:
Inhalatoru var izmantot, lai mitrinātu elpceļus, mazinātu bronhu spazmas un gļotādas tūsku, atvieglotu sekrēciju, mazinātu iekaisumu un paaugstinātu jutību. Plaši izplatītas elpošanas ceļu slimības, piemēram, astma, hroniska obstruktīva plaušu slimība, bronhīts, laringīts, saaukstēšanās, siena drudzis vai rinosinusīts utt. ārstēšana un profilakse.

Herupa Smart Mesh Plus komplektācijā ietilpst:
Korpuss, izsmidzināšanas galva un piederumi (iemuti un maskas);
Instrukcijas;
Korpuss inhalatora pārvadāšanai / glabāšanai;
USB kabelis;
Tehniskā informācija
Inhalatora svars: 0,105 kg;
Inhalatora izmēri: 50 x 79 x 111 mm;
Barošanas avots: līdzstrāva 5 V ar maiņstrāvas adapteri;
Izsmidzināšanas līmenis: 0,2 ml / min;
Aerosola daļiņu izmērs (MMAD): 2,2 µm ± 25%;
Vibrācijas frekvence: ~ 110 kHz;
Zāļu temperatūra: ≤60 ° C;
Zāļu tilpums: 0,5-8 ml;
Trokšņa līmenis: ≤50 dB;
Darbības vide:
temperatūra: 5 ° C - 40 ° C;
relatīvais mitrums: 15 ~ 90%;
atmosfēras spiediens: 70 līdz 106 kPa.
Uzglabāšanas / piegādes nosacījumi:
temperatūra: -25 ~ 70 ° C;
relatīvais mitrums: ≤90%;
atmosfēras spiediens: 70 līdz 106 kPa.

Līdzīgie produkti